22 | 08 | 2019

Mikołajki

5 grudnia 2014 nasze przedszkole gościło w swoich murach niecodzienną osobę. To Św. Mikołaj w dniu swoich imienin zawitał do naszych przedszkolaków, które przybyły ubrane z tej okazji w mikołajowe czapki. W nastrój spotkania wprowadziła też dzieci  pogadanka o postaci Św. Mikołaja oraz melodie i piosenki  świąteczne. Przedszkolacy w wielkim napięciu wyczekiwały pojawienia się brodatego gościa, a jego wejście przywitały oklaskami. Św. Mikołaj wysłuchał utworów muzycznych zaśpiewanych dla niego przez dzieci i obdarował dzieci prezentami. Miły akcentem tego wyjątkowego spotkania były wspólne zabawy z Mikołajem. Podczas pożegnania wielu przedszkolakom trudno było rozstać się z ukochanym gościem.

Do zobaczenia Mikołaju za rok!

tekst i foto: Marta Grabowska