Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

22 | 08 | 2019

Mikołajki

 

5 grudnia 2014 nasze przedszkole gościło w swoich murach niecodzienną osobę. To Św. Mikołaj w dniu swoich imienin zawitał do naszych przedszkolaków, które przybyły ubrane z tej okazji w mikołajowe czapki. W nastrój spotkania wprowadziła też dzieci  pogadanka o postaci Św. Mikołaja oraz melodie i piosenki  świąteczne. Przedszkolacy w wielkim napięciu wyczekiwały pojawienia się brodatego gościa, a jego wejście przywitały oklaskami. Św. Mikołaj wysłuchał utworów muzycznych zaśpiewanych dla niego przez dzieci i obdarował dzieci prezentami. Miły akcentem tego wyjątkowego spotkania były wspólne zabawy z Mikołajem. Podczas pożegnania wielu przedszkolakom trudno było rozstać się z ukochanym gościem.

Do zobaczenia Mikołaju za rok!

tekst i foto: Marta Grabowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1324714
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
270
1003
4436
1312987
1324714